Gordonki to zajęcia umuzykalniające, dla dzieci od 3 miesięcy do 4 lat wg. teorii E.E. Gordona (amerykański muzyk, pedagog i psycholog muzyki). Zajęcia  polegają na budowaniu wyobraźni muzycznej. Wykorzystujemy wrodzone  zdolności muzyczne, które dla każdego nowonarodzonego człowieka są  podobne. W trakcie zajęć Pani Daria wykorzystuje – zgodnie z wytycznymi metody swój głos. W trakcie zajęć używamy specjalnych chust, grzechotek na rączkę, zwykłych, specjalnych wstążek, kul, a nawet płatków . Dzieci uwielbiają zajęcia z Panią Darią!

Gordonki w Dobrej Strefie to czas wspólnej zabawy, improwizacji, naśladowania, budowania więzi z Opiekunem 🙂

Podczas zajęć dzieci osłuchują się z muzyką, dźwiękiem, rytmem. Jest to także okazja  do szybszego rozwoju motoryki dużej, koordynacji ciała, oddechu i  rozwoju mowy.

Czas trwania:
ok. 30 minut, wykorzystujemy maksymalny czas skupienia dzieci 

Uczestnik: 

dziecko plus jeden opiekun; ilość uczestników ograniczona 

Przede wszystkim będzie dużo śpiewania i słuchania melodii 🙂

W trakcie Gordonek i innych zajęć dla Małych Dzieci nie wywieramy na nikim presji. Dziecko może dołączyć do zabawy wtedy, gdy jest gotowe.

Gordonki – zapisy

Gordonki odbywają się 2 razy w tygodniu. w poniedziałki o 9:30 oraz środy o 10:30. Można więc zapisać się na jedne lub nawet na 2 zajęcia. Na zajęcia można zapisać się na miejscu, w Dobrej Strefie lub telefonicznie 797 282 797.

można także zarezerwować miejsce przez internet

Gordonki poniedziałek 09:30

Gordonki środa 10:30

Galeria

Poniżej galeria zdjęć z zajęć. Ponieważ szanujemy intymność Naszych Gości, staramy się aby na zdjęciach nie było Dzieci.