Dobra Strefa powstała dla Was w miejscu, które okoliczni Mieszkańcy znają od lat. Stało opuszczone i zaniedbane, od miesięcy zamknięte i niedostępne dla Mieszkańców.

Teraz już wiemy, że czekało na Nas 🙂

Razem z Naszymi Córeczkami postanowiliśmy zmienić je w miejsce przyjazne Dzieciom i Ich Rodzicom, okolicznym Mieszkańcom, Seniorom, którzy nie mieli od dawna miejsca by usiąść i spokojnie napić się kawy, zrelaksować, spotkać się ze znajomymi. Zmieniliśmy je w przystań z miejscem na zabawy i wesołe figle, z przestrzenią na spełnianie dziecięcych pragnień – uroczyste urodzinki, z przestrzenią na warsztaty, i zajęcia. Z miejscem, gdzie Dorośli mogą odpocząć, zrelaksować się lub po prostu zabrać pyszną kawę na spacer po parku czy w drogę do pracy.

W trakcie przygotowań od okolicznych Mieszkańców dowiedzieliśmy się tak wiele o historii tego miejsca!

Od Seniorów o randkach, które w tutejszej restauracji odbywały się przed laty, o śmiesznych historiach ze schodami prowadzącymi do pomieszczeń w dół… Od Młodszych o siłowni, którą sami doskonale pamiętamy, a która przez długi czas była jedyną na Jelonkach… Tyle wspomnień w pustych ścianach…

Tak 🙂 Teraz pora aby przywrócić temu zasłużonemu miejscu, życie, radość i śmiech 🙂

Dziś szczególnie pozdrawiamy Państwa, którzy machali do nas przez szybkę i opowiedzieli jak poznali się wiele lat temu w tym miejscu i…. przyniosło im wiele wspólnych lat szczęścia 🙂 Czy znów kogoś połączy? Wierzymy że tak 🙂 a na pewno powstaną tu przyjaźnie, ściany znów usłyszą wiele historii znad parującej kawy, i zatętnią śmiechem szczęśliwych Dzieci.

Czekamy na Was!

Małgosia i Jarek

Rekomendowane artykuły

4 komentarze

  1. Drzewko says:

    Brawo, życzę powodzenia, moje dzieci sa już duże ale mam nadzieję, że kiedyś uda mi sie Was odwiedzić!

  2. Magda says:

    Byłam dziś i zapowiada się na naprawdę fajne miejsce. Myślę, że będę częstym gościem. Kawa jest naprawdę wyśmienita.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *