Warsztaty i Eksperymenty dla Dzieci to sposób na dotknięcie fantastycznego świata nauki i wiedzy przez… doświadczenia i zabawę.

Akademia Mądrego Dziecka – w czasie spotkań, które przeniosą Dzieci się w świat wiedzy i zabawy, niezwykłych eksperymentów i nowego sposobu odkrywania świata Dzieci dowiadują się na czym polega praca w laboratorium. kto w nim pracuje, będą świadkami niezwykłych doświadczeń oraz… sami będą mogli stać się pracownikiem laboratorium. Co więcej, samodzielnie wykonać doświadczenia, a ich efekty zabrać do domu.

Eksperymenty to jedna z odsłon naszego nowego cyklu wydarzeń Akademia Mądrego Dziecka. Przed Nami spotkania pełne wiedzy i zabawy 🙂

Pierwsze z nich to Kosmos w słoiku:)

Warsztaty i Eksperymenty dla Dzieci są dostosowane do wieku i możliwości Uczestników tak, aby zaspokoić Ich naturalną ciekawość. Oczywiście program spotkań ułożyliśmy z myślą o tym, by zapewnić Dzieciom poczucie sukcesu i sprawczości w trakcie zajęć. Dlatego zapraszamy Odkrywców na spotkania w 2 grupach wiekowych. Ukończenie zajęć potwierdzane jest Dyplomem – Certyfikatem Akademii Mądrego Dziecka w Dobrej Strefie. Dzięki temu wspomnienia i duma z wykonanych zadań zostaną z dziećmi na dłużej. Dla każdego Dziecka po odbyciu cyklu 5 zajęć przewidziana jest nagroda.

Starsze Przedszkolaki (5-6 latki) zapraszamy w niedzielę 28 stycznia o godzinie12:00

Bilety możecie zakupić na miejscu w Dobrej Strefie lub na Kidos.pl/DobraStrefa

Dzieci z klas 1-3 w niedzielę, 28 stycznia o godzinie 13:30.

Bilety możecie zakupić na miejscu lub na Kidos.pl/DobraStrefa

Cena biletów: 57 zł. Ilość miejsc w grupach ograniczona, więc zapraszamy do rezerwacji i zakupu biletów.

Zajęcia odbywają się dla min. 5 Uczestników.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *