Jem Session w Dobrej Strefie – Motto: „Stay a while and listen”

Najbliższe wydarzenie odbędzie się 25 stycznia 2024 start od godziny 18:00

Dla Gości naszej kawiarni/sali zabaw raz w miesiącu staramy się organizować otwarte akustyczno – elektryczne Jam Session. Atmosfera jest nieziemska, ciepła i rodzinna. Napoje dla Grających i zabawę dla Ich Dzieci zapewniamy my – Dobra Strefa. Jeśli grasz – przyjdź i dołącz do nas jeśli chcesz posłuchać i poczuć ten niesamowity klimat, zapraszamy do nas do Kawiarni. Jeśli chcesz posłuchać, wczuć się w tę niesamowitą atmosferę i poczuć dreszcz i emocje żywej muzyki – przyjdź koniecznie!

Może to idealna okoliczność lub najwyższy czas żeby odkurzyć swoją starą gitarę, trąbkę a może i nawet akordeon? Przyjdź z dziećmi które w tym czasie będą mogły się bawić, a ty bierz udział w specjalnym muzycznym spotkaniu.

Jam Session w Dobrej Strefie będzie prowadzona przez Jerzego Nozdryn-Płotnickiego, który będzie „animatorem” muzyków i będzie prowadził Jamy przez krainę Bluesa, Rocka, muzyki filmowej, muzyki z gier, funka, jazzu, country, popu, itd. -> daj się poprowadzić na podróż muzyczną prez ostatnie 70 lat muzyki -> jak to jest możliwe na Jam session? Przyjdź i zagraj lub posłuchaj.

To dobra okazja na poznanie nowych muzyków żeby nawiązać kontakty do nowych muzycznych projektów! Zobaczmy, jaki potencjał muzyczny drzemie na Bemowie 🙂

zapisy w Dobrej Strefie w zakładce kontakt lub na kidos -Jam Session w Dobrej Strefie

Jam_Session

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *