Urodziny to dla Dzieci najbardziej wyczekany dzień w roku. Właśnie ten dzień najbardziej przeżywają Nasze Skarby 🙂

Dlatego warto połączyć świetną zabawę, możliwość zaproszenia Kolegów i Przyjaciół, aby w pięknej oprawie poczuć magię i absolutną wyjątkowość tej chwili. Rodziców Jubilatów oraz Gości zapraszamy do Strefy Kawy na chwilę relaksu przy kawie, z czymś pysznym do przekąszenia. Zachęcamy do zarezerwowania stołu dla Rodziców aby umożliwić opiekunom dzieci miejsce odpoczynku, przestrzeń swobodnych rozmów w przyjaznej atmosferze.

Jubilat – Najbardziej Wyjątkowy

Jubilat to ktoś Najbardziej Wyjątkowy, wobec tego otrzymuje od nas niewielki podarek – niespodziankę. To Bezpłatny bilet do Strefy Zabaw. Salę ozdabiamy napisem z Jego imieniem. Oczywiście przygotowujemy także królewski Fotel, aby wyróżnić Jubilata wśród Gości.

Salki na urodziny dla Dzieci

Do dyspozycji Naszych Gości na urodziny dla Dzieci przeznaczyliśmy 3 salki urodzinowo – warsztatowe oraz salę lustrzaną. Wyboru sali dokonujemy na etapie rezerwacji.

  • Zielona Łąka – do 20 osób
  • Safari – do 25 osób
  • Biała – do 15 osób
  • Sala Lustrzana – do 50 Dzieci

Pakiety Urodzinowe dla Dzieci

Proponujemy – do wyboru 3 rodzaje pakietów urodzinowych dla Dzieci.

Pakiety różnią się w zakresie Menu oraz Oprawy Uroczystości, w związku z tym można wybrać opcję odpowiednią dla siebie. Każdy pakiet obejmuje swoim zakresem bilet wejścia oraz podstawowe menu dla Dzieci oraz 2h rezerwację sali.

Pakiet Pastelowy to Nasz podstawowy pakiet, który sprawi, że Jubilat i Jego Goście będą czuć wyjątkową atmosferę tego dnia. Odpowiada podstawowym oczekiwaniom Dzieci, napoje i przekąski są uzupełniane przez Osobę dedykowaną do obsługi Państwa Przyjęcia.

Pakiet Basic dedykowany jest Gościom, którzy planują mniejszą ilość gości lub mają określone wymagania odnośnie tego, jak mają wyglądać urodzinki – zastawa, menu.

Dla Gości, którzy pragną, aby sala została przybrana zgodnie z wybranym motywem dedykowany jest Pakiet Wyjątkowy. Możemy na chwilę przenieść się do Wielkiej Sali Hogwartu, wkroczyć w krainę Minecraft czy do Krainy Lodu. Tam na pewno Dzieci spotkają Elsę z Przyjaciółmi. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia i dostęność produktów z wybranym motywem 😉 Napoje i przekąski są na bieżąco uzupełniane przez Osobą dedykowaną do obsługi Państwa Przyjęcia.

Pakiety Urodzinkowe – Cennik na urodziny dla Dzieci

Każdy z pakietów w podstawie obejmuje 2 godzinną rezerwację Sali urodzinowej, zabawę dla Dzieci, Wyróżnienie dla Jubilata –  napis z imieniem, bilet na wejście na naszą salę zabaw. Każdy z Gości jest dla nas ważny, dlatego proponujemy niespodziankę – vouchery zniżkowe na bilety i organizację urodzin w Dobrej Strefie 🙂 W pakiecie pastelowym i wyjątkowym dodatkowo bransoletkę świecącą w ciemności lub inny niewielki, cieszący Dzieci podarek. 🙂

Oczywiście głównym punktem przyjęcia jest uroczyste podanie tortu. Tort i świeczki możecie Państwo przynieść sami lub zakupić u nas 🙂

Poczęstunek dla Dzieci

Menu na urodzinki dla Dzieci przygotowaliśmy przede wszystkim z myślą o dobrej zabawie i bezpieczeństwie Dzieci. W związku z tym tak dobraliśmy menu, aby podane przekąski były delikatne, łatwe do zjedzenia nawet wtedy, gdy Dzieci są pełne wrażeń i emocji. 🙂 Na stołach czekają patery z ciastkami, prażynki, paluszki, chrupki kukurydziane. Napoje: jabłkowy i wieloowocowy, woda niegazowana. Jest możliwość zabrania ze sobą pozostających w stole przekąsek – prosimy zabrać pojemniki. Dodatkowe opcje na życzenie – pizza, suszone lub świeże owoce, zupy, kanapki, catering – do uzgodnienia.

Rezerwacja stołu dla Rodziców

Aby zapewnić komfort zarówno Dzieciom jak i Ich Opiekunom zachęcamy do rezerwacji Stołu dla Rodziców. W związku z tym, że grupy Rodziców często wykorzystują ten czas na integrację tworzymy dla Was miłą atmosferę. wobec tego przygotowujemy stół z drobnym poczęstunkiem (ciasteczka, woda niegazowana). Woda jest oczywiście uzupełniana na bieżąco przez Personel. W trakcie przyjęcia dla grupy Opiekunów proponujemy także 10% zniżki na napoje i ciasta z kawiarni.

Na każde zaproszone Dziecko przewidziane jest jedno miejsce dla Opiekuna. W przypadku większej ilości dorosłych gości niż Dzieci prosimy o zgłoszenie tego faktu przy rezerwacji. Wtedy przygotujemy odpowiednią ilość miejsc.

Ponad to w ramach opcji dodatkowych możemy przygotować dla Państwa dodatkowe ciasta, owoce, pizzę, soki.

Formularz urodzinowy z ofertą i cennikiem

Ponieważ najważniejsze jest aby zabawa była bezpieczna i satysfakcjonująca zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Przyjęcia Urodzinowego

Urodziny Tematyczne

Jeśli szukacie ciekawej propozycji dla tych, którzy mogą być już zbyt duzi na tradycyjne urodziny na sali zabaw mamy dla Was coś ciekawego 🙂

Urodziny tematyczne mają specyficzny Klimat i potrafią przenieść Uczestników Przyjęcia w niesamowite światy – Piękna, Magii, Przygód. Program napisany jest ogólnie, tak, aby konkretne zadania można było dopasować do wieku Jubilata i Gości. Z pewnością możemy więc zaproponować te pakiety dzieciom starszym i młodzieży.

Galeria